Čas na serveru 15:44:39

Dopis pro Nicol

Id: 61702

Dopis pro Nicol

  •  / Dopis pro Nicol / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky kombinované techniky, signováno vpravo dole, datováno 28. 5. 86, velikost listu 30,5 x 20 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2166x

Vyvolávací cena:

2 532