Čas na serveru 19:29:03

Duha

Id: 33901

Duha

  •  / Duha / Ota Janeček
  •  / Duha / Ota Janeček
  •  / Duha / Ota Janeček

akvarel/papír, velikost přeloženého listu 16 x 20 cm, datováno vpravo dole, vnitřek listu obsahuje osobní korespondenci Oty Janečka, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:

8.6.2016, 21:57:00

8.6.2016 21:51 2 500 Kč