Čas na serveru 18:46:05

Dva ptáčci

Id: 293502

Dva ptáčci

  •  / Dva ptáčci / Ota Janeček
  •  / Dva ptáčci / Ota Janeček
  •  / Dva ptáčci / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3672x

Vyvolávací cena:

99 001

Příhozy: 57