Čas na serveru 09:55:42

Dva ptáčci

Id: 293502

Dva ptáčci

  •  / Dva ptáčci / Ota Janeček
  •  / Dva ptáčci / Ota Janeček
  •  / Dva ptáčci / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3978x

Vyvolávací cena:

99 001

Příhozy: 57