Čas na serveru 05:22:02

Hlava

Id: 405003

Hlava

  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček

olej/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 8103

zobrazeno: 4049x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 54