Čas na serveru 06:54:28

Hlava

Id: 1981

Hlava

  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček

litografie/papír, č. 1/1, rozměr ve výřezu 15 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2153x

Vyvolávací cena:

13.4.2015, 21:36:00

1.4.2015 15:58 1 000 Kč