Čas na serveru 15:42:11

Hlava dívky

Id: 464704

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 184x

Vyvolávací cena:

4 400

2024,03-1,04,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu