Čas na serveru 13:43:05

Hlava dívky

Id: 25502

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček

pastel/papír, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, velikost celého listu 42 x 61 cm, uvnitř listu dopis autora, volně loženo, nerámováno, původní stav, tato položka má přímou souvislost s položkou následující, což je obraz, který si Radovan Lukavský nakonec v ateliéru Oty Janečka vybral

zobrazeno: 1989x

Vyvolávací cena:

14 000