Čas na serveru 15:07:39

Hlava dívky

Id: 40003

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 20. 11. 83, velikost listu 29,5 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1135x

Vyvolávací cena:

3 100