Čas na serveru 19:47:36

Hlava ženy

Id: 386405

Hlava ženy

  •  / Hlava ženy / Ota Janeček
  •  / Hlava ženy / Ota Janeček

olej/plátno/deska, rozměr 16 x 12,5 cm, neznačeno, rámováno, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:

28 000