Čas na serveru 03:01:08

Hnědá krajina

Id: 229001

Hnědá krajina

  •  / Hnědá krajina / Ota Janeček

olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám i pasparta, popsáno a datováno na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 2194x

Vyvolávací cena:

31 500

Příhozy: 48