Čas na serveru 23:39:19

Hudebník

Id: 176001

Hudebník

  •  / Hudebník / Ota Janeček
  •  / Hudebník / Ota Janeček
  •  / Hudebník / Ota Janeček

kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 18 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1186x

Vyvolávací cena:

8 000