Čas na serveru 23:33:56

Ilustrace k Seifertovi

Id: 27615

Ilustrace k Seifertovi

  •  / Ilustrace k Seifertovi / Ota Janeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 2/20, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1284x

Vyvolávací cena:

9 000