Čas na serveru 11:06:10

Ilustrace ke knize Alexandra Kuprina

Id: 317002

  •  / Ilustrace ke knize Alexandra Kuprina / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, na zadní straně foto obrazu bez pasparty, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2574x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 52