Čas na serveru 16:34:56

Jana

Id: 20105

Jana

  •  / Jana / Ota Janeček
  •  / Jana / Ota Janeček
  •  / Jana / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, velikost listu 38 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, zaskleno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2191x

Vyvolávací cena:

10 500