Čas na serveru 15:05:20

Jana chodí s Vaškem

Id: 218407

Jana chodí s Vaškem

  •  / Jana chodí s Vaškem / Ota Janeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 41,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3196x

Vyvolávací cena:

32 000