Čas na serveru 15:11:46

Jaro

Id: 131606

Jaro

  •  / Jaro / Ota Janeček
  •  / Jaro / Ota Janeček
  •  / Jaro / Ota Janeček
  •  / Jaro / Ota Janeček
  •  / Jaro / Ota Janeček

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a datace, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2003x

Vyvolávací cena: