Čas na serveru 01:06:50

Knotovky

Id: 533

Knotovky

  •  / Knotovky / Ota Janeček
  •  / Knotovky / Ota Janeček
  •  / Knotovky / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr plátna 21 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav, na zadní straně popis a věnování s datací (určené Zdenkovi Sklenářovi)

zobrazeno: 4161x

Vyvolávací cena:
9 500

60 000