Čas na serveru 13:27:46

Kompozice

Id: 18710

Kompozice

  •  / Kompozice / Ota Janeček
  •  / Kompozice / Ota Janeček
  •  / Kompozice / Ota Janeček

nesignováno, kombinovaná technika/ruční papír, rozměr malby 41,5 x 30,5 cm, na zadní straně listu ověření pravosti synem autora Tomášem Janečkem z 2.2.2009, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1980x

Vyvolávací cena:

28 000