Čas na serveru 06:28:54

Konvolut dvou kusů

Id: 110508

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Ota Janeček

dřevoryt/papír, 1) rozměr ve výřezu 17,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole; 2) rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1949; vše paspartováno, zaskleno, PO

zobrazeno: 1506x

Vyvolávací cena:
1 200