Čas na serveru 22:26:53

Konvolut tří litografií

Id: 53412

Konvolut tří litografií

  •  / Konvolut tří litografií / Ota Janeček

litografie/papír, rozměry ve výřezu 17 x 12,5 cm, 17 x 12 cm, 15,5 x 10,5 cm, vše signováno, paspartováno, zcela původní stav

zobrazeno: 1026x

Vyvolávací cena:
1 800

3 800