Čas na serveru 12:50:20

Krajina kamenů

Id: 33902

Krajina kamenů

  •  / Krajina kamenů / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, velikost přeloženého listu 12 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, uvnitř listu osobní korespondence Oty Janečka, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4634x

Vyvolávací cena:

10 000