Čas na serveru 13:51:40

Kruh

Id: 103805

Kruh

  •  / Kruh / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou kombinované techniky na papíře, signováno, datováno 13. IV. 86, velikost listu 30 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1004x

Vyvolávací cena:

3 300