Čas na serveru 14:33:17

Kubistická hlava

Id: 199505

Kubistická hlava

  •  / Kubistická hlava / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 1819x

Vyvolávací cena:

27 000