Čas na serveru 11:48:58

Kubistická hlava

Id: 6016

Kubistická hlava

  •  / Kubistická hlava / Ota Janeček

tempera/ruční papír, velikost listu 26,5 x 21 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1944, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 1821x

Vyvolávací cena:
9 000

41 500