Čas na serveru 14:07:34

Kubistické zátiší

Id: 2389

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Ota Janeček

suchá jehla/papír, velikost tisku 8 x 6 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslo listu 9/9, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2271x

Vyvolávací cena:

3 100