Čas na serveru 23:16:43

Kubizující hlavy

Id: 1260

Kubizující hlavy

  •  / Kubizující hlavy / Ota Janeček

suchá jehla/papír, č. 3/3, velikost tisku 24,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, drobné hnědé tečky na papíře, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2314x

Vyvolávací cena:
2 700

2 900