Čas na serveru 14:34:45

Ležící akt

Id: 25503

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,5 cm, signováno vpravo nahoře, věnování Radovanu Lukavskému, který si tento obraz osobně u autora v ateliéru vybral, datováno 13.9.87, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně vzkaz autora, tato položka má přímou souvislost s položkou přechozí

zobrazeno: 2191x

Vyvolávací cena:

8 055