Čas na serveru 01:50:10

Ležící akt

Id: 25603

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav

zobrazeno: 5408x

Vyvolávací cena:

32 661