Čas na serveru 02:47:40

Znalec na telefonu 602 308 275

Ležící akt

Id: 25603

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav

zobrazeno: 3264x

Vyvolávací cena:

32 661