Čas na serveru 14:47:41

Ležící akt

Id: 40007

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 5. 4. 81, velikost listu 30 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1189x

Vyvolávací cena:

24.11.2016, 19:33:00

24.11.2016 17:08 1 500 Kč