Čas na serveru 06:26:48

Ležící akt

Id: 133504

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček
  •  / Ležící akt / Ota Janeček

kombinovaná technika/tuž/pastelka/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno uprostřed dole, datováno 84, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1514x

Vyvolávací cena:

12 300