Čas na serveru 14:31:12

Lidová píseň

Id: 1902

Lidová píseň

  •  / Lidová píseň / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, autorův popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 9074x

Vyvolávací cena:
25 000

46 000