Čas na serveru 01:20:28

Lusky

Id: 207006

Lusky

  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

zobrazeno: 374x

Vyvolávací cena:
14 000

50 100

2019,10-1,10,21,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu