Čas na serveru 13:01:20

Lusky

Id: 207006

Lusky

  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček
  •  / Lusky / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

zobrazeno: 7405x

Vyvolávací cena:
14 000

116 000

Příhozy: 93