Čas na serveru 04:33:23

Maskovaná postava

Id: 379401

Maskovaná postava

  •  / Maskovaná postava / Ota Janeček

pastel/papír, viditelný rozměr 28,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, stav viz foto, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1292x

Vyvolávací cena:
3 800

20 499