Čas na serveru 10:48:01

Masožravá rostlina

Id: 408002

Masožravá rostlina

  •  / Masožravá rostlina / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, č. soupisu 4309

zobrazeno: 877x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 57