Čas na serveru 02:35:18

Masožravá rostlina

Id: 6023

Masožravá rostlina

  •  / Masožravá rostlina / Ota Janeček

olej/plátno/deska, rozměr 54,5 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 4213x

Vyvolávací cena:
14 000

110 000