Čas na serveru 14:04:09

Melancholická

Id: 1605

Melancholická

  •  / Melancholická / Ota Janeček

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 51 x 69 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, papspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2005x

Vyvolávací cena:
9 500

10 500