Čas na serveru 04:11:56

Melancholická

Id: 1605

Melancholická

  •  / Melancholická / Ota Janeček

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 51 x 69 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, papspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2534x

Vyvolávací cena:
9 500

10 500