Čas na serveru 21:43:43

Měsíc

Id: 391405

Měsíc

  •  / Měsíc / Ota Janeček
  •  / Měsíc / Ota Janeček
  •  / Měsíc / Ota Janeček
  •  / Měsíc / Ota Janeček

olej/sololit, viditelný rozměr 19 x 26 cm, oboustranný obraz, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát autorství

zobrazeno: 2291x

Vyvolávací cena:

44 000