Čas na serveru 21:06:23

Milý Vicku 4.9.1987

Id: 61701

Milý Vicku 4.9.1987

  •  / Milý Vicku 4.9.1987 / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou kombinované techniky, signováno na zadní straně, datováno 4. 9. 1987, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1507x

Vyvolávací cena:

3 600