Čas na serveru 21:15:49

Milý Viku

Id: 61704

Milý Viku

  •  / Milý Viku / Ota Janeček
  •  / Milý Viku / Ota Janeček
  •  / Milý Viku / Ota Janeček

dopis na papíře oboustranný doplněný kresbou hlavy s ptáčkem kombinované techniky, signováno na zadní straně, datováno 7. 7. 87, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1263x

Vyvolávací cena:

2 331