Čas na serveru 05:33:26

Mladý ptáček

Id: 323908

Mladý ptáček

  •  / Mladý ptáček / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 32 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4504x

Vyvolávací cena:
2 800

83 000

Účastníci: 23

Příhozy: 100