Čas na serveru 00:07:41

Modrý drahokam

Id: 416801

Modrý drahokam

  •  / Modrý drahokam / Ota Janeček

olej/karton, rozměr 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslo soupisu díla 3856 na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 4050x

Vyvolávací cena:
9 500

91 000

Účastníci: 20

Příhozy: 93