Čas na serveru 23:34:01

Mořské dno

Id: 219214

Mořské dno

  •  / Mořské dno / Ota Janeček
  •  / Mořské dno / Ota Janeček
  •  / Mořské dno / Ota Janeček
  •  / Mořské dno / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 5778x

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Účastníci: 19

Příhozy: 92