Čas na serveru 12:06:45

Mozek

Id: 393201

Mozek

  •  / Mozek / Ota Janeček
  •  / Mozek / Ota Janeček
  •  / Mozek / Ota Janeček
  •  / Mozek / Ota Janeček
  •  / Mozek / Ota Janeček

olej/deska, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu, katalogové číslo 954.

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena:

195 000

Příhozy: 56