Čas na serveru 01:25:16

Muž a pták

Id: 88801

Muž a pták

  •  / Muž a pták / Ota Janeček
  •  / Muž a pták / Ota Janeček
  •  / Muž a pták / Ota Janeček
  •  / Muž a pták / Ota Janeček

olej/plátno/sololit, rozměr 33 x 41,5 cm, signováno uprostřed dole, původní stav, oděrky na rámu

zobrazeno: 4984x

Vyvolávací cena:
7 500

70 000

Příhozy: 59