Čas na serveru 04:53:42

Znalec na telefonu 602 308 275

Muž a pták

Id: 88801

Muž a pták

  •  / Muž a pták / Ota Janeček
  •  / Muž a pták / Ota Janeček
  •  / Muž a pták / Ota Janeček
  •  / Muž a pták / Ota Janeček

olej/plátno/sololit, rozměr 33 x 41,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, původní stav, oděrky na rámu

zobrazeno: 1123x

Vyvolávací cena:
7 500

40 000

2017,09-1,04,20,15,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu