Čas na serveru 08:07:57

Na šípkovém keři

Id: 112502

Na šípkovém keři

  •  / Na šípkovém keři / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, paspartováno, nerámováno, volně loženo, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

zobrazeno: 2919x

Vyvolávací cena:

21 000