Čas na serveru 16:00:11

Návrh mozaiky

Id: 1939

Návrh mozaiky

  •  / Návrh mozaiky / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 5068x

Vyvolávací cena:
50 000

106 000

Příhozy: 55