Nezbedník
Id: 497502
pastel/papír, rozměr listu 20,5 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2001), kat. č. 2213
zobrazeno: 148x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 500 Kč
2024,05-1,13,20,27,00
minimální příhoz 500 Kč