Čas na serveru 13:55:23

Odpočívající

Id: 199506

Odpočívající

  •  / Odpočívající / Ota Janeček

kresba/papír, rozměr ve výřezu 58 x 76,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1212x

Vyvolávací cena:

10 500