Orchidej
Id: 499401
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 32,3 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 102x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
2024,05-1,13,20,15,00
minimální příhoz 100 Kč