Čas na serveru 21:40:31

Osobní korespondence s kresbou

Id: 40001

  •  / Osobní korespondence s kresbou / Ota Janeček

kresba/text/papír, velikost listu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 21. 4. 1980, volně loženo nerámováno, v minulosti přeloženo

zobrazeno: 1672x

Vyvolávací cena: